Moje tvorba

There are no translations available.

Veškeré obrazy Ateliéru Cín 2010 vnikají jako vlastní autorská tvorba.
Originály obrazů jsou v případě osobních obrazů na objednávku předávány přímo svému majiteli. Na výstavách a prodejních akcích se tedy objevují pouze autorské reprodukce těchto osobních obrazů. Originály mých vlastních obrazů jsou volně prodejné na výstavách i přes e-mailovou objednávku.

Obrazům vybírám kvalitní rámy a sklo podle svého cítění a vnímání obrazu, ale je možné dát obraz po domluvě se zájemcem přerámovat podle vkusu a chuti budoucího majitele.
Všechny obrazy mají pozitivní témata a jsou tvořené se záměrem pomoci a povzbuzení. S každým obrazem přichází zároveň také motivační text, který vysvětuje podstatu obrauz a popisuje jeho účinek na diváka.
Ke své práci používám převážně akrylové barvy nanášené na tvrdý, papírový karton. využívám také suchých pastelů, aquarelů, nebo konturovacích metalických barev.
Za inspiraci mi slouží vše, na co se mohu podívat, co vnímám a cítím. Témata obrazů přichází sama a jsou většinou nějak blízké aktuálnímu dění v našem světě.

Tvorba roku 2010 je určena lidkým pocitům, podpoře, ochraně a pomoci v těch časech otevírání svých niterných 13 komnat, přiznávání si svých vnitřních pravd, omlylu i snů a přání. Obrazy jako "Pravda v mých slovech" nebo "Archanděl Michael" mluví velmi přímou řečí o smyslu těchto důležitých cest do našich duší. Učí nás nebát se, že jsme sami a nebát se pravdy, lásky, emocí i starých stínů, vždyť toto všechno jse součástí lidské zkušenosti od nepaměti. Tak proč bychom to neměli zvládnout nyní? :-)

Tvorba roku 2011 je ponejvíce určena Zemi. Země mluví do našich životů a kdo jí poslouchá, najde i sám sebe. Země je naší Matkou, kolébá nás a živí na svém těle a snáší všechny projevy naší přítomnosti. A že jich je mnoho bolestivých, to víme všichni dobře. A tak znikají obrazy jako "Modlitba za Moře" nebo "Zázraky noci" ve kterých k nám mluví Země a pomáhá nám vrátit se zpět ke všemu přirozenému, divokému, radostnému a tvůrčímu.

Jaká bude tovrba roku 2012? .. to se necháme překvapit :-)