The Healing Codes

léčebné kódyObraz The Healing Codes vznikl na počátku léta 2013 jako dárek pro autora metody léčebných kódů pana Alexe Loyda.

Na každém lidském konání je základním prvkem záměr, se kterým se člověk pouští do díla. Je řečené v Bibli „po ovoci poznáš strom“.

Při tvorbě mandal, stejně jako při tvoření léčebné metody, platí tato moudrá slova dvojnásob – a tak tedy ústředním motivem, tématem i energií obrazu je upřímné zobrazení lásky Boží, ochrany a pomoci člověku, při provádění léčebných kódů.

Centrum mandaly tvoří silueta člověka v pozici léčebného kódů, která je v daný moment celá prozářená čistou energií. Žlutá barva mandaly připomíná Boží světlo, lásku a něhu. Odstíny zelené, trávové a zeleno-žluté se pojí s léčením. Zelená barva je nositelkou života a zdraví. Kombinace žluté a zelené v obraze tedy připomíná obě hlavní veličiny, které se spojují při ochraně a pomoci člověku – Boží světlo a Boží léčení.

Důležitým prvkem v obrazu je také poměr velikosti postavy člověka k velikosti léčebného zásahu. Léčení modlitbou, světlem a čistým vztahem k Boží vůli je nad rozměry lidského chápání. Ochrana a pomoc Boží, která se nad člověkem a jeho podvědomím i vzpomínkami rozprostře při provádění léčebných kódů je nezměrná.

Tmavě hnědé pole s hvězdami a paprsky v krajových částech obrazu připomíná hlubiny vesmíru i lidského podvědomí a života duše. Stejně jako vesmír i naše duše a vědomí nemá hranic a je světem, který se neustále rozvíjí. Snažit se tyto veličiny pochopit je nemožné. Není v lidských silách tyto části Bytí ovládnout – nemůžeme zcela pochopit vesmír, ani vlastní podvědomí, ale můžeme se spojit se světlem Božím a Boží láskou, která to pravé místo, pro naše životy a zdraví, najde za nás.

Dokonalost Boží lásky symbolizuje „Květ života“ který se při modlitbě nad člověkem rozprostírá. Květ života je prastarý symbol právě toho nekonečného a vždy dokonalého Božího stvoření, který má v každém okamžiku svůj smysl – i když mu zrovna lidský jedinec nerozumí. Dokonalost lidské duše a Božího světa, jehož jsme součástí, není třeba chápat. Je třeba v tuto dokonalost věřit a s láskou a dobrým záměrem k ní náležet. Pak je pro nás připraveno i dokonalé uzdravení.

 

Pro zakoupení jsou k dispozici tiskové reprodukce obrazu, které byly také k dostání na semináři v Kongresovém centu hotelu Hilton.

Reprodukce 30 x 30 cm - 300Kč
Kapesní tisk 12 x 12 cm - 100Kč

K objednání ZDE:

Bližší informace o metodě "Léčebné Kódy"  -  http://www.lecebnekody.cz/

Více informací o průběhu semináře -  https://www.facebook.com/Lecebnekody